عنوان(بسته آموزشی صوتی و تصویری زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان)

دانلود بسته آموزشی صوتی و تصویری زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان، در قالب ppt و در 150 اسلاید، به صورت اسلایدهای تصویری و صوتی. توضیحات: در عصر حاضر، زبان انگلیسی کلید ورود به دنیای علم است. به همین دلیل آموزش این زبان ساده و شیوا را باید از همابسته آموزشی صوتی و تصویری زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان||اف اِکس34033218|fxh874881|آموزش زبان انگلیسی برای کودکان,آموزش حروف الفبای انگلیسی,آشنایی با کلمات مهم در زبان انگلیسی,به فرزندمان انگلیسی بیاموزیم,آموزش صوتی و تصویری زبان انگلیسی,بسته آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان,آموزش زبان انگلیسی,آموزش زبان انگلیسی به فارسی
هم اکنون فایل با مشخصه ی بسته آموزشی صوتی و تصویری زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود بسته آموزشی صوتی و تصویری زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان،
در قالب ppt و در 150 اسلاید، به صورت اسلایدهای تصویری و صوتی.


توضیحات:
در عصر حاضر، زبان انگلیسی کلید ورود به دنیای علم است. به همین دلیل آموزش این زبان ساده و شیوا را باید از همان دوران کودکی آغاز کرد. در بسته حاضر سعی شده است تعداد حدود 120 کلمه انگلیسی رایج و متداول در زمینه های مختلف به روش صوتی و تصویری آموزش داده شود. در واقع این بسته آموزشی طوری طراحی شده است که برای کودکان 2 تا 12 سال قابل استفاده است و در صورتی که آموزش به روشی منطقی صورت بگیرد، بدون نیاز به اجبار و حفظ کردن ، تمام این کلمات با تلفظ و املای صحیح در ذهن فرزند شما خواهد ماند. ضمن این که این مجموعه به راحتی می تواند برای بزرگسالان نیز مفید واقع شود. در ادامه نحوه آموزش مطالب برای گروه هاس سنی مختلف توضیح داده خواهد شد.

مزایای بسته آموزشی حاضر:
- آموزش به صورت اسلاید- اسلاید صورت می گیرد. اول کلمه نمایش داده می شود و تلفظ می شود. در اسلاید بعدی تصویر مربوط به همان کلمه نشان داده می شود و گوینده این بار کلمه را روی تصویر تلفظ خواهد کرد.
- فرمت فایل ها پاورپوینت است. فایل ها طوری طراحی شده اند که هرگز مشکل بهم ریختگی فونت ها و تصاویر را نخواهید داشت.
- تمام کلمات توسط گوینده خانم با تلفظ دقیق آمریکایی اجرا می شوند.
- در مورد بسیاری از اسلایدها، مثل اسلایدهای مربوط به حیوانات و آلات موسیقی، تصویر با صدای مربوطه همراه است. یعنی با آمدن تصویر حیوان و آلت موسیقی صدای مربوط به آن هم پخش می شود تا کیفیت آموزش بالا برود.

محتوی آموزشی:
- حروف الفبای انگلیسی
- حیوانات1- (8 حیوان)
- حیوانات2- (6 حیوان)
- حیوانات وحشی (7 حیوان)
- مخلوقات دریایی (5 حیوان)
- طبیعت (5 مورد)
- رنگ ها1 (10 مورد)
- رنگ ها2 (7 مورد)
- وسایل غذاخوری (9 مورد)
- سبزیجات (9 مورد)
- میوه جات1 (6 مورد)
- میوه جات2 (5 مورد)
- مواد غذایی1 (8 مورد)
- مواد غذایی2 (8 مورد)
- مواد غذایی3 (7 مورد)
- آلات موسیقی1 (6 مورد)
- آلات موسیقی2 (6 مورد)
- آلات موسیقی3 (6 مورد)


مطالب دیگر:
📖پاورپوینت بهداشت محیط زیست و جامعه📖پاورپوینت سیاستها و کلیات بهداشت عمومی📖پاورپوینت بررسی عوامل روانی اجتماعی موثر بر سلامت نیروی کار📖تحقیق در مورد نقش زبان در تمدن ایرانی📖تحقیق تاریخ پوشش زنان ایران 78 ص📖تحقیق با موضوع امنیت تجهیزات شبکه📖تحقیق با موضوع توابع BIOS DOS📖تحقیق باموضوع CCNA📖تحقیق با موضوع جهت قطعه بندی تصاویر رنگی📖تحقیق با موضوع پایگاه داده📖تحقیق با موضوع داده كاوی Data mining📖تحقیق با موضوع Data Warehouse برای سازمانها📖تحقیق با موضوع صفحه گسترده📖تحقیق با موضوع امنیت شبكه📖تحقیق با موضوع Internet service provider📖پاورپوینت (اسلاید) IPSEC پروتکل امنیتی📖تحقیق با موضوع آشنایی با سیستم عامل لینوکس📖اساس (اصول) NTFS📖تحقیق با موضوع مقایسه سیستم های مدیریت حافظه📖تحقیق با موضوع کیفیت سرویس از دیدگاه برنامه های کاربردی تحت اینترنت📖تحقیق با موضوع سیستمهای REAL TIME📖تحقیق با موضوع Rational Unified Process📖تحقیق با موضوع System - Self📖تحقیق با موضوع پورت 25 SMTP📖تحقیق با موضوع Orcad آشنائی با نرم افزار